Členství v klubu

Členem našeho klubu se může stát kdokoliv. Stačí vyplnit přihlášku a oskenovanou (kvůli podpisu) jí zaslat e-mailem na: klub@golfklubmesice.cz. Přihlášku je možno zaslat běžnou poštou. K přihlášce doložte osvědčení k získání hendikepu 54. Osvědčení nemusíte dokládat, pokud jste nebo jste byli členy jiného klubu pod ČGF. Pokud osvědčení ještě nemáte, členství Vám bude založeno bez hendikepu a po jeho získání bude tato změna zaregistrována do systému ČGF. Po připsání členského příspěvku ve výši 1500,- Kč na bankovní účet č: 2499504329/0800 provedeme registraci na serveru ČGF. Členskou kartu zasíláme poštou (cca 14 dní po registraci). Členství pro děti do 15-ti let je ve výši 500,- Kč.

Druhy členství:

1. Domovské (musí mít každý hráč ČGF. Tento klub hráči spravuje HCP a provádí jeho každoroční kontrolu. Každý hráč může mít pouze jeden domovský klub)
  2. Nedomovské (hráč může být členem v několika golfových klubech)

Typy členství:

1. Řádné (na dobu neurčitou)
  2. Roční (na kalendářní rok)

Členové klubu členstvím získají možnost se zdarma (fee) účastnit klubových turnajů.

Osvědčení k získání hendikepu lze získat u trenérů spolupracujících s klubem:

Učitel golfu: Ing. Jaromír Patočka, gsm: +420 603 422 666, e-mail: mulligan@mulligan.cz

Seznam hřišť, kde mají členové našeho klubu zvýhodněné green-fee ve výši 20%:

• Svratka - GC Svratka 1932: www.gcsvr1932.cz, sleva po celý týden

Golf Klub Měšice, z.s.