Dárkový poukaz

Po několika přání jsme zavedli možnost objednat si dárkový poukaz. Poukaz zájemci mohou darovat k různým příležitostem jako jsou Vánoce, narozeniny, svátky a k jiným životním příležitostem. Poukaz nahrazuje členský příspěvek, nikoliv proces přihlášení. Poukaz může být na doručitele tzn. bez vyplněného jména obdarovaného, tak na určité jméno. Poukazem se obdarovaná osoba automaticky nestává členem klubu, ale k získání členství pouze postačí vyplnit a doručit přihlášku.

Postup objednání:

Přes e-mail: klub@golfklubmesice.cz objednat dárkový poukaz na určité jméno nebo na doručitele, uvést svou adresu a uhradit na účet č: 2499504329/0800 částku 1500,- Kč (do poznámky uvést své jméno). My následně poukaz zašleme poštou. V případě urgentního požadavku můžeme poukaz zaslat e-mailem a tento si může zájemce vytisknou na vlastní tiskárně.

Golf Klub Měšice, z.s.
Nosticova 16, 250 64 Měšice